Огляд головних тем «Голосу України» від 9 жовтня
Сьогодні у «Голосі України»:
Країни нашого регіону мають величезний потенціал для співпраці. Зокрема в умовах однакових агресивних викликів з боку Російської Федерації
Міжнародні партнери мають посилити тиск на РФ з вимогою негайного звільнення бранців Кремля
На різних континентах зачитували імена дітей, які померли під час Голодомору
Спільні історія й виклики нас об’єднують
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій взяв участь в інавгураційній сесії Міжпарламентської асамблеї України, Грузії та Республіки Молдова, що відбулася у Тбілісі. У своєму виступі, вітаючи колег з Грузії та Молдови, А. Парубій наголосив, що створення нової організації — Міжпарламентської асамблеї України, Грузії та Республіки Молдова — стало важливою подією та свідченням зацікавленості парламентів трьох країн у поглибленні регіонального міжпарламентського співробітництва.
Шлях до Міжпарламентської асамблеї був тривалий і дуже інтенсивний, і сьогодні ми не лише проголошуємо це, а й проводимо перше робоче засідання», — сказав він і підкреслив, що «це свідчить про інтенсивність співпраці і те, наскільки швидко ми розуміємо один одного, обговорюючи спільні проблеми, та ще й тому, що нас об’єднує спільна історія». (читайте у «Голосі України» на 1-2 стр. >>> article/308504)


Міжнародні партнери мають посилити тиск на РФ з вимогою негайного звільнення бранців Кремля
Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко взяла участь у відкритті виставки картин кореспондента Укрінформу Романа Сущенка (на знімку), який два роки тому був незаконно затриманий та засуджений за надуманими обвинуваченнями до 12 років в Російській Федерації.
Інформуючи про роботу гуманітарної підгрупи ТКГ, Ірина Геращенко зауважила, що наразі українська влада не має жодного сигналу від російської сторони у питанні розблокування процесу звільнення незаконно утримуваних українців. Вона підкреслила, що українська сторона не отримала жодної відповіді на неодноразові ініціативи передати громадян РФ, засуджених за злочини проти територіальної цілісності України, задля повернення незаконно утримуваних українців. (читайте у «Голосі України» на 3 стр. >>> article/308505)

На різних континентах зачитували імена дітей, які померли під час Голодомору
На вшанування дітей Голодомору, замучених і тих, які вижили й через все життя пронесли страшний спогад про злочин сталінського режиму, цими вихідними знову запалили свічку пам’яті. Саме так — «Запали свічку пам’яті» — називається міжнародна акція, яка стартувала 1 вересня і потужно набрала обертів на початку жовтня. У 85-ту річницю Голодомору протягом 85 днів у 85 куточках світу мають відбутися акції, мета яких — об’єднати українців, розповісти громадянам інших країн про Голодомор. 6 жовтня пам’ять померлих від голоду в Україні вшановували в одному з найбільших у світі християнських центрів паломництва, що в невеликому містечку Фатіма, за 130 кілометрів від столиці Португалії Лісабона (читайте у «Голосі України» на 1,5 стр. >>> article/308493)
Повний випуск «Голосу України» від 09.10.2018 на сайті http://www.golos.com.ua
Верховна Рада України
Для добавления комментария пожалуйста авторизируйтесь или зарегистрируйтесь.