Авторизация
Авторизируйтесь
X
  • Email *
  • Пароль *
или зарегистрируйтесь
Важно
Координационный центр патриотических сил Новый Мариуполь
ЗАКОНОДАТЕЛЬСТВО УКРАИНЫ
Свежие новости
Просмотреть все свежие новости
13.09.2017 15:57

Вступне слово Прем'єр-міністра Володимира Гройсмана на засіданні Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 року

ГРОЙСМАН В.Б. – Розпочинаємо засідання.

Вчора я був практично на завершенні будівництва Новообухівської траси, 30 км було здано в експлуатацію. Це тільки черговий об'єкт дорожнього будівництва, який здається в експлуатацію. Таких об'єктів буде багато до кінця року. І я згадав, що в минулому році саме на цій трасі (трошки більше року тому) пообіцяв усій країні, що ми починаємо відродження дорожнього будівництва і по всій країні почнемо будувати дороги.

Насправді ми розпочали цю роботу і сьогодні є результати цієї роботи. В кожній області, кожному місті в рамках децентралізації ми відчуваємо, що дорожнє будівництво відбувається. Але головне наше завдання, і я обіцяю, що і в наступному році, і в подальшому ми будемо тільки збільшувати обсяги будівництва українських доріг.

Але це один приклад проблеми, яка не вирішувалася десятиріччями. В кожній області, в якій я перебуваю, як правило, ми обговорюємо питання економіки, інфраструктури, будівництва доріг, і одразу головне, що ми чуємо, – це те, що 20 років не будувалася дорога, 30 років щось не ремонтувалося. Тобто десятиріччями ніхто системно проблеми не вирішував і, звісно, вони настільки стали критичними, що сьогодні кожна людина їх просто відчуває.

З іншого боку, ми бачимо, що в тому числі створюються нові підприємства. І тут можна сказати, що в кожній області відбувається будівництво нових підприємств, десь більше, десь менше. Якщо ми візьмемо Миколаїв, то зараз будується ще одне переробне підприємство в АПК на тисячу робочих місць. Візьмемо Житомир – 1250 робочих місць, деревообробна промисловість, нове підприємство. У Вінниці на тисячу місць – комбінат холодообладнання, теж абсолютно новий. Львівщина, Західна Україна, схід, північ – у багатьох регіонах будуються нові підприємства.

Але зрозуміло, що цього недостатньо, ми тільки розпочинаємо шлях зміцнення нашої держави. Проте глибоко переконаний в тому, що у нас сьогодні є всі підстави говорити про те, що ми, по-перше, подолали кризу, яка була викликана багатьма чинниками, ми витримали ситуацію, і сьогодні з кожним роком, з кожним місяцем стабілізація буде відбуватися в усіх сферах життя нашої країни.

З іншого боку, я бачу наших політиків чи псевдо політиканів, які десятиріччями, як нафталін, знаходяться в українській політиці, і коли чуєш їхню риторику, розумієш, що все погано, вони грають на волі людей, і я розумію людей, що люди сьогодні дуже багато настраждались за всі роки нашої незалежності. І саме зараз наступає той момент, коли ми можемо віддати належне сьогодні українським громадянам і у вигляді зарплати, і у вигляді пенсій, і у вигляді системних змін, які підвищать якість життя українських громадян.

І я розумію єдине, що чим більше ми будемо відкривати садочків, шкіл, будувати доріг, модернізувати котелень, будувати будинки, створювати нові робочі місця, тим більше вони будуть кричати, що все пропало. Тому що їхня філософія зовсім інша, ніж, наприклад,  філософія у мене. Я прийшов створювати і працюю над тим, спільно з колегами, щоб створювати. Створювати все те, що може позитивно позначатися на житті українських громадян.

Їхня логіка зовсім інша. Вони будують свою політику на критиці, на тому, що вони кричать постійно, 24 години на добу. Я думаю, що можна з розуму зійти, якщо слухати всі засоби масової інформації, в яких віщають наші політикани. Вони хочуть насправді довести всіх нас до істерики, щоб у всіх нас опустились руки, але не помічаючи, що кожен український громадян сьогодні створює своїми руками незалежність і міць нашої держави. Вони просто принижують українських громадян у першу чергу.

Але то така справа. Я думаю, що їхня політика абсолютно недовготривала. Бо, за великим рахунком, багатьох з них ми можемо  почути, взяти, наприклад, зробити нарізку. І, в принципі, я б, напевно, рекомендував навіть засобам масової інформації взяти за останніх 10 років або 15 років нарізку діючих політичних персон і подивитися їхню риторику. Вона майже не змінилась. Але, по великому рахунку, ніколи в житті те, що вони обіцяли, вони не зробили.

 І я думаю, що в цьому теж є для нас дуже важливе питання – усвідомлення того, хто реально може робити справи, на кого спиратися. Сьогодні потрібно об’єднуватися. Бо, навіть, подивіться. Минулий пленарний тиждень. Об'єднались, ухвалили новий закон "Про освіту". Що це означає? Що ми отримаємо протягом наступного десятиріччя нову якість і нову конкурентність української освіти. Це важливо? Безумовно, важливо для кожного громадянина нашої країни.

На наступному тижні я маю надію, що ми затвердимо пенсійну реформу і зможемо вже в жовтні підвищити пенсії для українських пенсіонерів, які роками чекають цих змін.

Але зараз питання в об’єднанні Парламенту для прийняття, 226 і більше голосів, саме реформи пенсійної системи.

У п'ятницю ми внесемо, затвердимо остаточно проект бюджету на 2018 рік. І чесно, абсолютно відкрито внесемо його в Парламент для професійної дискусії про те, які будуть пріоритети, що ми хочемо зробити в 2018 році в країні, як це позначиться на житті українських громадян.

Буквально вчора було засідання Ради реформ при Президентові. Обговорювали питання управління державними компаніями. Колеги, нам сьогодні в країну потрібні інвестиції – інвестиції для того, щоб були створені нові робочі місця, ми виробляли конкурентний продукт в Україні, і люди отримували достойну заробітну плату.

Для цього нам потрібні: якісні інвестиції, світові компанії в тому числі, внутрішні інвестиції потрібно мотивувати і стимулювати, нові технології, які в принципі можна впроваджувати в Україні. І сьогодні Україна є достатньо цікава для багатьох країн. Думаю, найближчими тижнями чи місяцями ми почуємо про входження нових глобальних компаній в Україну працювати в нашій економіці.

Вчора ми говорили про новий Закон "Про приватизацію". Це не та приватизація, яка була в 90-х роках, коли всіх обвели навколо пальця. Це абсолютно публічний процес залучення інвестицій в нерентабельні, збиткові, недорозвинуті, корумповані державні підприємства. Ми маємо "вибити" звідти корупцію, підвищити їх ефективність управління, створити нові робочі місця, нові продукти. Це достатньо суттєве зростання економіки, і люди будуть це відчувати з кожним днем. Звісно, як тільки ми будемо підходити до обговорення цих питань, наші, так звані політикани, будуть постійно атакувати, постійно нагнітати ситуацію для того, щоб не дати країні вирватися, тому що в ту прірву, в якій ми знаходилися, вони нас в принципі системно завжди затягували, заграючи з агресором, або не роблячи тих реформ, які були необхідні і були б менш болючими, навіть ніж сьогодні, для українських громадян.

Тому по великому рахунку ми маємо абсолютно чіткий план дій, який однозначно забезпечить українцям і стабільність, і ми зможемо забезпечити підвищення якості життя українських громадян через такі системні кроки, про які я сьогодні говорю.

В тому числі ми розпочали конкурс на державну службу. Ми фактично формуємо сьогодні, я вважаю, що це історична подія, професійну державну службу в країні. Ми розпочали ці зміни. Вони теж дуже непрості. Але в якості результату ми отримаємо зовсім інший професійний рівень державної служби в нашій країні.

Це теж дуже важливо. Ніхто не брався за цю позицію до нас.

Тому я хотів би сьогодні, щоб всі українці, які мають бажання працювати на державну, скористалися цією можливістю, взяли участь в конкурсах для того, щоб прийти і власними руками та власним інтелектом змінювати ситуацію в нашій державі.

До чого я це говорю? Я говорю ще раз, підкреслюю і несу за це відповідальність: ми будемо змінювати ситуацію в країні. Я говорю це як Прем’єр-міністр країни, який розуміє глибинно всі процеси, які відбуваються в тому числі в економіці нашої держави. Я переконаний в тому, що з кожним місяцем, кожним роком Україна буде міцнішою, і люди будуть це відчувати, бо відбудеться стабілізація і цінових позицій, я глибоко в цьому переконаний, відбудеться реальне нарощування в подальшому доходів українських громадян, і, найголовніше, в Україні буде більше робочих місць. Це те, що нам сьогодні необхідно.

Зокрема сьогодні ми будемо розглядати ще одне надзвичайно важливе питання – розвиток українського фермерства. Я згоден з Асоціацією фермерів з тим, що держава неналежним чином надавала підтримку розвитку українського фермерства. Це якісна українська продукція, робочі місця на селі, а якщо вони поєднуються, ці робочі місця, ще з можливостями децентралізації, результат буде колосальний.

Тому сьогодні ми розглянемо програму підтримки фермерства в Україні. Ця програма напрацьовується декілька місяців Мінагрополітики спільно з Асоціаціями фермерів. Хочу підтвердити свою обіцянку, яку я дав ще влітку, що ми забезпечимо 1 млр грн цільової підтримки українського фермерства, у тому числі на відродження тваринництва і створення необхідних умов невеликих фермерських господарств для свого розвитку.

Наше завдання – в геометричній прогресії збільшувати або підтримувати збільшення кількості фермерських господарств у нашій країні. Глибоко переконаний у тому, що і ця ініціатива знайде свою підтримку в українському Парламенті. Більше того, в проекті бюджету на 2018 рік ці видатки будуть забезпечені і, найголовніше, що весь контроль використання цих коштів має теж здійснюватися у тому числі й асоціаціями. Ми маємо підняти українське фермерство на абсолютно новий і якісний рівень. Глибоко переконаний у тому, що це дасть можливість і наситити ринок нашою якісною продукцією всередині країни, створити нові робочі місця, і це дасть можливість внести абсолютно серйозний внесок у розвиток національної економіки.

Окремо хотів би сказати також, що за нашої співпраці з РНБО Мін'юст напрацював проект змін в пенітенціарній системі. Сьогодні Міністр юстиції буде доповідати про ті ініціативи, які опрацьовані. Це теж є надзвичайно важливим питанням.

Тому хочу ще раз підкреслити, що фактично ми кожного тижня займаємося вирішенням конкретних питань, які не вирішувалися десятиріччями, і результат вирішення цих проблем люди будуть відчувати. Так само як ми нарощуємо обсяги будівництва українських доріг і будемо це робити щороку. Так само ми будемо нарощувати кількість робочих місць, підтримку зростання економіки і багато інших сфер нашого життя.

Глибоко переконаний в тому, що на наступному тижні український Парламент об'єднається, ми отримаємо новий Закон "Про охорону здоров'я", нову якість системи надання медичних послуг, і я глибоко переконаний в тому, що все це дасть нам впевненість у завтрашньому дні. Працюємо на сьогодні, на майбутнє, і головне, щоб ми були тут єдині. Я вірю абсолютно чітко в нашу перемогу.

Порядок денний роздано. Є пропозиція його ухвалити, якщо немає заперечень або доповнень та змін.

Урядовий портал

Количество комментариев 0

Для добавления комментария пожалуйста авторизируйтесь или зарегистрируйтесь.

Смотри также другие новости из раздела Экономика Экономика Украины
Сегодня 19:57 Павло Розенко про протидію домашньому насильству: Потрібно посилювати кримінальну відповідальність та превентивну роботу
Сегодня 19:55 Україна та Словаччина зміцнюють транскордонну співпрацю
Сегодня 19:53 Президент України підписав Указ щодо розвитку лісового господарства
Сегодня 19:51 Представники Військової поліції ЗС Канади діляться досвідом лідерства з українськими колегами
Сегодня 19:49 Павло Розенко: Уряд робитиме все можливе для досягнення рівності в економічних правах жінок та чоловіків
Сегодня 19:47 УВАГА! Інформація щодо польських автодозволів на вантажні перевезення
Сегодня 19:45 УВАГА! Інформація щодо польських автодозволів на вантажні перевезення
Сегодня 18:57 25 листопада Україна вшанує жертв Голодомору
Сегодня 17:57 МОН шукає державних експертів на зарплату близько 35 тис. грн
Сегодня 17:55 Арсен Аваков зустрівся з генсекретарем Інтерпол Юргеном Штоком
Сегодня 17:53 Створено конкурсну комісію, яка відбиратиме членів НАЗЯВО, - рішення Уряду
Сегодня 17:51 Мирослав Продан: Без касових апаратів ми ніколи не переможемо контрабанду
Сегодня 16:57 У ЗСУ проходять військову службу і працюють понад 55600 жінок, - Степан Полторак на І-му Українському Жіночому Конгресі
Сегодня 16:55 24 листопада в Украрорусі презентують новий сучасний диспетчерський тренажер
Сегодня 16:53 Зареєструвати авто тепер можна у центрі Києва
Сегодня 16:51 У Запорізькій області учасники АТО отримають у власність більше п'яти тисяч гектарів земель
Сегодня 16:49 Українські фахівці працюють у Канаді над розробкою Дорожньої карти МАГАТЕ щодо створення геологічного сховища
Сегодня 16:47 Уряд визначив критерії надання вишам статусу національних
Сегодня 16:45 Уряд ухвалив рішення щодо контролю за обігом пального
Сегодня 16:43 Георгій Тука у Берліні виступив на конференції "Україна: забута гуманітарна криза в Європі?"
Сегодня 16:41 Інклюзивні малі та середні підприємства - нові можливості започаткування бізнесу для жінок, внутрішньо переміщених осіб, ветеранів АТО, людей з інвалідністю
Сегодня 16:39 Вступне слово Прем'єр-міністра Володимира Гройсмана на засіданні Кабінету Міністрів України від 22 листопада 2017 року
Сегодня 16:37 24 листопада стартує щорічна акція "16 днів проти насильства"
Сегодня 15:57 ПФУ про затвердження показника середньої заробітної плати
Смотри другие свежие новости:
Сегодня 20:20 Зведення Прес-центру штабу АТО станом на 18.00 22 листопада 2017 року
Сегодня 19:57 Павло Розенко про протидію домашньому насильству: Потрібно посилювати кримінальну відповідальність та превентивну роботу
Сегодня 19:55 Україна та Словаччина зміцнюють транскордонну співпрацю
Сегодня 19:53 Президент України підписав Указ щодо розвитку лісового господарства
Сегодня 19:51 Представники Військової поліції ЗС Канади діляться досвідом лідерства з українськими колегами
Сегодня 19:49 Павло Розенко: Уряд робитиме все можливе для досягнення рівності в економічних правах жінок та чоловіків
Сегодня 19:47 УВАГА! Інформація щодо польських автодозволів на вантажні перевезення
Сегодня 19:45 УВАГА! Інформація щодо польських автодозволів на вантажні перевезення
Сегодня 19:43 Все женщины имеют право на жизнь без насилия
Сегодня 19:38 Справу стосовно викритого на хабарництві судді з Полтави скеровано до суду
Сегодня 18:57 25 листопада Україна вшанує жертв Голодомору
Сегодня 18:43 Пожизненный приговор Младичу – «историческая победа правосудия»
Сегодня 18:20 Військовий комісар Львівської області застеріг ухильників від строкової служби
Сегодня 18:18 На базі Національного університету оборони України завершився III Міжнародний антикорупційний тиждень
Сегодня 17:58 Відбулася міжнародна конференція на тему: "Кримінальний процесуальний кодекс України 2012 р.: проблеми застосування та перспективи удосконалення"
Сегодня 17:57 МОН шукає державних експертів на зарплату близько 35 тис. грн
Сегодня 17:56 Комітет з питань бюджету провів виїзне засідання у Сумах
Сегодня 17:55 Арсен Аваков зустрівся з генсекретарем Інтерпол Юргеном Штоком
Сегодня 17:53 Створено конкурсну комісію, яка відбиратиме членів НАЗЯВО, - рішення Уряду
Сегодня 17:51 Мирослав Продан: Без касових апаратів ми ніколи не переможемо контрабанду
Сегодня 17:23 Троє закарпатських кінологів посилять поліцію Донеччини (ФОТО, ВІДЕО)
Сегодня 17:20 На Львівщині відбулась ротація військових інструкторів ЗС США JMTG-U, які залучені до підготовки підрозділів Збройних Сил України
Сегодня 17:18 «На цей час у ЗС України проходять військову службу і працюють понад 55600 жінок» — Степан Полторак на І-му Українському Жіночому Конгресі
Сегодня 16:58 Ірина Геращенко: Подолання гендерних стереотипів у суспільстві важливе для посилення ролі жінок у владі та їх впливу на прийняття рішень (відео)
Сегодня 16:57 У ЗСУ проходять військову службу і працюють понад 55600 жінок, - Степан Полторак на І-му Українському Жіночому Конгресі
Сегодня 16:55 24 листопада в Украрорусі презентують новий сучасний диспетчерський тренажер
Сегодня 16:53 Зареєструвати авто тепер можна у центрі Києва
Сегодня 16:53 На Волині СБУ викрила на хабарі начальника відділу держпідприємства (відео)
Сегодня 16:51 У Запорізькій області учасники АТО отримають у власність більше п'яти тисяч гектарів земель
Сегодня 16:49 Українські фахівці працюють у Канаді над розробкою Дорожньої карти МАГАТЕ щодо створення геологічного сховища
Сегодня 16:47 Уряд визначив критерії надання вишам статусу національних
Сегодня 16:45 Уряд ухвалив рішення щодо контролю за обігом пального
Сегодня 16:43 Георгій Тука у Берліні виступив на конференції "Україна: забута гуманітарна криза в Європі?"
Сегодня 16:41 Інклюзивні малі та середні підприємства - нові можливості започаткування бізнесу для жінок, внутрішньо переміщених осіб, ветеранів АТО, людей з інвалідністю
Сегодня 16:39 Вступне слово Прем'єр-міністра Володимира Гройсмана на засіданні Кабінету Міністрів України від 22 листопада 2017 року
Сегодня 16:37 24 листопада стартує щорічна акція "16 днів проти насильства"
Сегодня 16:20 Степан Полторак взяв участь у дискусійній платформі «Жінки, мир та безпека»
Сегодня 16:18 На базі Військового інституту телекомунікацій та інформатизації відбувається конкурс на кращого фахівця військ зв’язку Збройних Сил України
Сегодня 16:16 Представники Військової поліції Збройних сил Канади діляться досвідом лідерства з українськими колегами
Сегодня 15:58 Виступ Представника Президента України у Верховній Раді України Ірини Луценко на першому Українському Жіночому Конгресі (відео)