Авторизация
Авторизируйтесь
X
  • Email *
  • Пароль *
или зарегистрируйтесь
Важно
Координационный центр патриотических сил Новый Мариуполь
ЗАКОНОДАТЕЛЬСТВО УКРАИНЫ
Свежие новости
Просмотреть все свежие новости
28.01.2019 17:58

Комітет у справах ветеранів та осіб з інвалідністю за період дев’ятої сесії Верховної Ради восьмого скликання опрацював понад 550 звернень громадян і громадських організацій та запитів на публічну інформацію

 Про це свідчить Звіт про роботу Комітету у справах ветеранів та осіб з інвалідністю за період дев’ятої сесії Верховної Ради України восьмого скликання (вересень 2018 року – січень 2019 року).

Впродовж дев’ятої сесії Верховної Ради України восьмого скликання членами Комітету Верховної Ради України у справах ветеранів та осіб з інвалідністю (далі – Комітет) та працівниками його секретаріату було здійснено роботу з підготовки і проведення 9 засідань Комітету, на яких розглянуто 27 питань.

І.РОБОТА КОМІТЕТУ ПРИ РЕАЛІЗАЦІЇ

ЗАКОНОПРОЕКТНОЇ ФУНКЦІЇ

1. За результатами попереднього розгляду законопроектів на засіданнях Комітету подано до Верховної Ради України 4 висновки до законопроектів, з опрацювання яких Комітет визначений головним. З них рекомендовано:

прийняти за основу та в цілому – 1  законопроект;

прийняти у другому читанні і в цілому – 1 законопроект;

повернути на доопрацювання ініціаторам – 1 законопроект;

зняти з розгляду як такий, що втратив актуальність  – 1 законопроект.

Попередні висновки до 10 проектів законодавчих актів подані до відповідних парламентських комітетів, що визначені головними з їх опрацювання.

2. На пленарних засіданнях Верховної Ради України розглянуто 6 проектів законодавчих актів, з підготовки яких Комітет визначено головним. З них:

- прийнято 4 закони України та 1 Постанову ВРУ, а саме:

1) Закон України від 18 вересня 2018 року № 2542-VIII "Про внесення змін до деяких законів України щодо посилення соціального захисту окремих категорій осіб із числа жертв нацистських переслідувань та політичних репресій" (законопроект за реєстр. № 3815-д, поданий народними депутатами України – членами Комітету О.Третьяковим, Ю-Б.Шухевичем, М.Бурбаком, Г.Загорієм, Є.Рибчинським, М.Гаврилюком, а також народними депутатами України  М. Кобцевим та  В. Яніцьким).

Метою закону є посилення соціального захисту окремих категорій осіб із числа жертв нацистських переслідувань та політичних репресій.

З цією метою законом:

1) надано колишнім неповнолітнім та малолітнім в’язням концентраційних таборів (особам, на яких поширюється дія статей 61 та 62 Закону України "Про жертви нацистських переслідувань") право (без урахування сукупного доходу сім’ї):

- на безоплатний проїзд усіма видами міського та приміського пасажирського транспорту;

- на пільговий проїзд залізничним, морським, річковим транспортом, автобусами приміських і міжміських маршрутів міжобласного сполучення;

- на безоплатне забезпечення ліками;

- на пільги  з оплати за користування житлово- комунальними послугами; 

2) надано особам, реабілітованим відповідно до Закону України «Про реабілітацію жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років»,  із числа тих, яких було піддано репресіям у формі позбавлення волі чи примусового безпідставного поміщення до психіатричного закладу, право на одержання соціальних гарантій, передбачених для учасників бойових дій, а визнаним особами з інвалідністю із числа таких осіб – для осіб з інвалідністю внаслідок війни;

3) внесено зміни до Кодексу законів про працю України, Житлового  кодексу Української РСР, законів України «Про відпустки», «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», «Про житловий фонд соціального призначення» в частині надання особам, реабілітованим відповідно до Закону України «Про реабілітацію жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років»  із числа тих, яких було піддано репресіям у формі позбавлення волі чи примусового безпідставного поміщення до психіатричного закладу, права на додаткові відпустки, на пільгове одержання  житла, на 100% оплату лікарняних листків, як це передбачено для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни.

2) Закон України  від 2 жовтня 2018 року № 2581-VIII «Про внесення зміни до деяких законодавчих актів України щодо застосування терміну «особа з інвалідністю» та похідних від нього» (законопроект за реєстр. № 8358, поданий народними депутатами України – членами Комітету О.Третьяковим, М.Бурбаком, Г.Загорієм, М.Гаврилюком Ю-Б.Шухевичем, Є.Рибчинським).

Законом внесено зміни до 75 нормативно-правових актів та приведено їх у відповідність до офіційного перекладу Конвенції про права осіб з інвалідністю і Факультативного протоколу до неї в частині заміни слів «інвалід», «дитина-інвалід», «інвалід з дитинства», «інвалід війни» в усіх відмінках і числах відповідно словами «особа з інвалідністю», «дитина з інвалідністю», «особа з інвалідністю з дитинства» та «особа з інвалідністю внаслідок війни» у відповідних відмінках і числах.

3) Закон України від 6 грудня 2018 року № 2640-VIII «Про внесення зміни до статті 6 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" щодо посилення соціального захисту учасників боротьби за незалежність України у XX столітті» (законопроект за реєстр. № 8519, поданий народними депутатами України Ю-Б.Шухевичем, О.Третьяковим, М.Бурбаком, Г.Загорієм, Є.Рибчинським,  М.Гаврилюком, А.Білецьким, О.Петренком).

Основною метою Закону  є приведення пункту 16 статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» у відповідність до норм Закону України «Про правовий статус та вшанування пам’яті борців за незалежність України у XX столітті», посилення соціального захисту учасників боротьби за незалежність України у XX столітті шляхом надання статусу учасника бойових дій представникам збройних підрозділів Організації українських націоналістів (ОУН), Української повстанської армії (УПА), до складу яких увійшли вояки Української військової організації (УВО), Української повстанської армії отамана Тараса Боровця (Бульби) "Поліська Січ", Української народної революційної армії (УНРА).

Закон набере чинності з 26.03.2019.

4) Закон України від 17 січня 2019 року "Про соціальні послуги" (законопроект за реєстр. № 4607,  поданий Кабінетом Міністрів  України).

Закон регулює правовідносини щодо надання соціальних послуг особам, які відносяться до вразливих груп населення або перебувають у складних життєвих обставинах, та за результатом визначення потреб.

Закон визначає базові соціальні послуги, надання яких гарантується органами місцевого самоврядування та міськими і районними держадміністраціями. Такі послуги надаватимуться на професійній основі. На непрофесійній основі, тобто, без проходження навчання та дотримання державних стандартів, соцпослуги зможуть надавати фізичні особи тільки членам своїх сімей (йдеться, зокрема, про осіб з інвалідністю першої групи, дітей з інвалідністю тощо).

Закон буде введений в дію з 01.01.2020.

5) Постанову Верховної Ради України від 22 листопада 2018 року             № 2624-VIII «Про призначення Фріз І.В. на посаду Міністра у справах ветеранів України»;

-відхилено та знято з розгляду 1 законопроект (реєстр. № 9323).

3. Верховною Радою прийнято також 1 закон України, співавтором якого є народний депутат України – член Комітету: Закон України  від 6 вересня 2018 року  № 2539-VIII «Про внесення зміни до статті 149 Кримінального кодексу України щодо приведення у відповідність з міжнародними стандартами (законопроект за реєстр. № 6243, поданий н.д. І.Луценко, О.Третьяковим та ін.).

ІІ. РОБОТА КОМІТЕТУ ПРИ РЕАЛІЗАЦІЇ КОНТРОЛЬНОЇ ФУНКЦІЇ

1. В межах виконання контрольної функції Комітету на його засіданнях були заслухані такі питання:

1) 19 вересня 2018 року:

- інформація Міністерства фінансів України щодо суми коштів, які передбачені на 2019 рік для забезпечення житлом учасників АТО/Заходів та учасників бойових дій та території інших держав;

2) 17 жовтня 2018 року:

 - про стан реалізації Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення процедури реабілітації жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років» від 13 березня 2018 року № 2325-VIII;

- щодо результатів виконання бюджетних програм в частині соціального захисту окремих категорій осіб за 9 місяців 2018 року;

3) 7 листопада 2018 року:

- оперативна інформація щодо стану реалізації Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення процедури реабілітації жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років» від 13 березня 2018 року № 2325-VIII;

- оперативна інформація щодо результатів виконання бюджетних програм в частині соціального захисту окремих категорій осіб;

4) 21 листопада 2018 року:

- про розгляд звернення учасника бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни з числа внутрішньо переміщених осіб Шевцова О.В. щодо реалізації права на отримання грошової компенсації за належне для отримання жиле приміщення;

5) 19 грудня 2018 року:

-  про стан реалізації у 2018 році бюджетних програм з питань соціального захисту учасників антитерористичної операції, Революції Гідності та осіб з інвалідністю, головним розпорядником яких визначено Міністерство соціальної політики України.

2. Відповідно до пункту 2 частини першої статті 27 Закону України «Про комітети Верховної Ради України» та частини першої статті 156 Регламенту Верховної Ради України Комітетом подано пропозиції до проекту Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» (реєстр. № 9000 від 15.09.2018) для підготовки розгляду зазначеного законопроекту у першому читанні, а саме:

1) граничний обсяг видатків за бюджетною програмою по КПКВК 2511120 «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для сімей осіб, визначених абзацами 5-8 пункту 1 статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», для осіб з інвалідністю І-ІІ групи, яка настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, визначених пунктами 11-14 частини другої статті 7 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», та які потребують поліпшення житлових умов» збільшити на 144 854,7 тисяч гривень до 450 000,0 тисяч гривень;

2) граничний обсяг видатків за бюджетною програмою по КПКВК 2511190 «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції у період її проведення, у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, перебуваючи безпосередньо в районах та у період здійснення зазначених заходів, та визнані особами з інвалідністю внаслідок війни ІІІ групи відповідно до пунктів 11-14 частини другої статті 7 або учасниками бойових дій відповідно до пунктів 19-20 частини першої статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», та які потребують поліпшення житлових умов» збільшити на 275 000,0 тисяч гривень до 300 000,0 тисяч гривень;

3) граничний обсяг видатків за бюджетною програмою по КПКВК 2511200 «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для сімей учасників бойових дій на території інших держав, визначених у абзаці першому пункту 1 статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», для осіб з інвалідністю I-II групи з числа учасників бойових дій на території інших держав, інвалідність яких настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, пов’язаних з перебуванням у цих державах, визначених пунктом 7 частини другої статті 7 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», та які потребують поліпшення житлових умов» збільшити на 50 000,0 тисяч гривень до 250 000,0 тисяч гривень.

4) передбачити видатки на утримання Міністерства у справах ветеранів України за новою бюджетною програмою «Керівництво та управління у справах ветеранів України», головним розпорядником за якою визначити Міністерство у справах ветеранів України, відповідальним виконавцем – Апарат Міністерства у справах ветеранів України, з обсягом видатків за загальним фондом 260 451,4 тис. грн, з них:

видатки споживання – 233 024,4 тис. грн, з них оплата праці – 205 011,2 тис. грн, оплата комунальних послуг та енергоносіїв – 6 071,8 тис. грн.;

видатки розвитку – 27 427,0 тис. грн.

Зазначені пропозиції не були враховані під час прийняття Закону «Про Державний бюджет України на 2019 рік», проте постановою КМУ від                     28 листопада 2018 року № 986 Мінфіну дано доручення щодо передбачення видатків, необхідних для утримання Міністерства у справах ветеранів.

3. Реагуючи на проблеми, порушені у зверненнях громадян, які потребували системного врегулювання, Комітетом були підготовані та  направлені такі звернення:

1) до Кабінету Міністрів України (лист № 04-35/17-814 (195702) від              21 вересня 2018 року) -  щодо приведення норм Порядку та умов надання державної цільової підтримки деяким категоріям громадян для здобуття професійно-технічної та вищої освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2016 р. № 975, у відповідність до законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про вищу освіту» в частині забезпечення  права дітей учасників бойових дій, які навчаються у вищих навчальних закладах, на безоплатне проживання у гуртожитку;

2) До Міністерства соціальної політики України (лист № 04-35/17-793 (185159) від 6 вересня 2018 року) - щодо вжиття заходів для припинення практики витребування від учасників антитерористичної операції оригіналу довідки згідно з додатком 1 до Порядку № 413 для розгляду питання постановки на квартоблік та про необхідність внести відповідні зміни до постанови Ради Міністрів УРСР і Укрпрофради від 11 грудня 1984 року № 470;

3) До Київської міської та обласних рад (лист № 04-35/17-792 (185156) від    6 вересня 2018 року) - щодо надання всебічної допомоги при поданні документів для взяття на облік громадян, що потребують поліпшення житлових умов учасникам АТО, іншим ветеранам війни та членам сімей загиблих.

За результатами аналізу звернень учасників АТО/Заходів направлено до Міністерства соціальної політики України (лист № 04-35/13-863 (209554 від           8 жовтня 2018 року) пропозиції до проекту постанови КМУ "Про внесення змін до постанови Ради Міністрів УРСР і Укрпрофради від 11 грудня 1984 року     № 470 та постанови Кабінету Міністрів України від 18 квітня 2018 р. № 280" з метою врегулювання у ньому таких питань:

1) подання учасниками антитерористичної операції для взяття на квартоблік не оригіналу, а копії довідки про безпосередню участь особи в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України;

2) усунення неузгодженості між вимогами щодо перебування на обліку в Єдиній інформаційній базі даних про внутрішньо переміщених осіб, які передбачені при постановці на квартоблік та при виплаті грошової компенсації;

3) унеможливлення вимагання документів, непередбачених Порядком виплати грошової компенсації та Правилами обліку № 470;

4) приведення норми підпункту 5 пункту 7 Порядку виплати грошової компенсації в частині подання «копії постанови військово-лікарської комісії» до положень відповідних нормативного-правових актів, які регулюють питання військово-лікарських комісій; 

5) врегулювання проблемних питань виплати грошової компенсації у разі придбання будинку разом із земельною ділянкою;

6)  забезпечення одержання довідки про перебування в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги, яка передбачена абзацом дев’ятим пункту 18 Правил обліку № 470, шляхом обміну інформацією між відповідними органами.

ІІІ. РОБОТА КОМІТЕТУ ПРИ РЕАЛІЗАЦІЇ

ОРГАНІЗАЦІЙНОЇ ФУНКЦІЇ

 1. 22 листопада 2018 року Верховною Радою України підтримано подання Уряду про призначення Міністра у справах ветеранів України (Постанова Верховної Ради України  № 2624-VIII).

На виконання зазначеної Постанови 28 листопада 2018 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 986 «Питання діяльності Міністерства у справах ветеранів України», якою визначено перелік конкретних заходів, необхідних для утворення зазначеного Міністерства, встановлено терміни прийняття нормативно-правових актів, необхідних для забезпечення його функціонування, та органи влади, відповідальні за їх підготовку. На засіданні Комітету 5 грудня 2018 року та 16 січня 2019 року Міністр у справах ветеранів України Фріз І.В. поінформувала членів Комітету про стан реалізації вказаної постанови Кабінету Міністрів України.

2. 12 листопада 2018 року заступник Голови Комітету Верховної Ради України у справах ветеранів та осіб з інвалідністю Гаврилюк М.В. провів у приймальні Верховної Ради України особистий прийом громадян, під час якого було прийнято  11 відвідувачів – жителів Вінницької, Київської, Харківської областей та м. Києва.

Звернення Комітету з порушених у ході прийому питань були невідкладно направлені для розгляду до відповідних органів державної влади і місцевого самоврядування.

3. 27 листопада 2018 року керівник секретаріату Комітету Шамбір Наталія Василівна взяла участь у засіданні першого етапу київського Форуму «Велика столиця – 2019» на тему «Вирішення соціальних та інших питань ветеранів та внутрішньо переміщених осіб в місті Києві». Вона виступила з інформацією про результати  роботи у сфері соціального захисту ветеранів.

У Форумі взяли участь представники КМДА, Святошинської райдержадміністрації,  ветеранських організацій учасників АТО міста Києва.

У своїх виступах представники громадських організацій подякували Комітету за врегулювання, зокрема, питання надання цільової підтримки для здобуття освіти ветеранам, яким виповнилося більш ніж 23 роки, за доступність  Комітету для ветеранів, за наполегливу роботу по створенню Міністерства у справах ветеранів України.

4. Протягом дев’ятої сесії народні депутати України – члени Комітету та працівники секретаріату взяли участь у таких заходах:

- круглому столі на тему: ««Реформування системи реабілітації та визначення групи інвалідності громадян України» (21 вересня 2018 року, Комітет ВРУ з питань охорони здоров’я);

- засіданні Соціальної Ради України (1 жовтня 2018 року, Рада організації ветеранів України);

- науково-практичній конференції, присвяченій розвитку ветеранського руху в Україні (2 жовтня  2018 року, Держслужба у справах ветеранів);

- круглому столі на тему: «Доцільність передачі окремих медичних закладів від силових відомств, Міністерства соціальної політики України, Міністерства охорони здоров’я України до Міністерства України у справах ветеранів»                 (3 жовтня 2018 року, Комітет ВРУ з питань охорони здоров’я);

- круглому столі на тему: «Надання бійцям-добровольцям України всеукраїнського статусу» (19 жовтня 2018 року, Комітет ВРУ з питань запобігання і протидії корупції.);

- науково-практичній конференції  на тему: «Деменція. Проблеми. Реалії. Співпраця» (29 жовтня2018 року, ГО «Турбота про літніх в Україні»).

5. Народні депутати України – члени Комітету та працівники секретаріату брали також участь у роботі колегій, семінарів, конференцій, симпозіумів та інших заходів з питань, що відносяться до предметів відання Комітету, зокрема:

- Ради у справах осіб з інвалідністю при Кабінеті Міністрів України;

- Колегії Міністерства соціальної політики України;

- Ради з координації роботи щодо надання волонтерської та благодійної допомоги при Міністерстві соціальної політики України;

- Міжвідомчої комісії з питань розгляду матеріалів про визнання учасниками бойових дій та виплати одноразової грошової допомоги в разі загибелі (смерті) або інвалідності волонтера і деяких інших категорій осіб відповідно до Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” (при Державній службі України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції);

- Міжвідомчої комісії з питань встановлення факту отримання особами поранень чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних від вибухових речовин, боєприпасів і військового озброєння на території проведення антитерористичної операції (при Державній службі України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції);

- експертної групи Фонду соціального захисту інвалідів з розгляду документів щодо протезування та/або ортезування учасників АТО, які втратили функціональні можливості кінцівок;

- робочої групи при Міністерстві соціальної політики України з проведення огляду видатків бюджету у сфері соціальної політики в частині забезпечення соціальної, трудової та професійної реабілітації осіб з інвалідністю тощо.

6. За звітний період у Комітеті опрацьовано близько 550 звернень громадян і громадських організацій та 3 запити на публічну інформацію.

Питання організаційного забезпечення секретаріатом законотворчої, інформаційної та іншої фахової діяльності Комітету регулярно розглядались на нарадах працівників секретаріату.

Верховна Рада України

Количество комментариев 0

Для добавления комментария пожалуйста авторизируйтесь или зарегистрируйтесь.

Смотри также другие новости из раздела Политика Политика в Украине
01.02.2019 08:58 Відбудеться відкриття десятої сесії Верховної Ради України восьмого скликання
31.01.2019 18:58 На особистих прийомах у Верховній Раді України під час роботи дев’ятої сесії Верховної Ради України восьмого скликання побували понад 500 громадян
31.01.2019 17:58 Голова Комітету у закордонних справах Г.Гопко провела зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Угорщини в Україні І.Ійдярто
31.01.2019 14:58 Відбулося засідання робочої групи з підготовки проекту закону України про парламентську службу
31.01.2019 13:58 Комітет з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення провів робочу нараду з метою вивчення та аналізу бюджету Пенсійного фонду України на 2019 рік
31.01.2019 13:56 Графік особистого прийому громадян головами комітетів, головами депутатських фракцій (депутатських груп) у Верховній Раді України під час роботи десятої сесії Верховної Ради України восьмого скликання
31.01.2019 12:58 Про звернення громадян до Верховної Ради України та органів місцевого самоврядування у 2018 році
31.01.2019 11:58 Комітет з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства протягом дев’ятої сесії розглянув 59 питань
31.01.2019 09:58 Огляд головних тем «Голосу України» від 31 січня
30.01.2019 18:58 Комітет впродовж дев’ятої сесії опрацював 1800 листів і звернень громадян
30.01.2019 17:58 Програма USAID РАДА провела Міжнародну парламентську координаційну зустріч з технічної допомоги на тему: «Підсумки дев’ятої сесії роботи парламенту та очікування на наступну сесію» (відео)
30.01.2019 16:58 Голова Комітету з прав людини Г.Немиря взяв участь у зустрічі Національної платформи на тему: «Політика соціальної згуртованості в рік виборів: виклики і ризики для національної єдності та побудови миру на Сході України»»
30.01.2019 15:58 Голова Комітету у закордонних справах Ганна Гопко провела зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Марокко в Україні Фауз Ель Ашабі
30.01.2019 14:58 Делегація України в ПА Євронест взяла участь у засіданнях комітетів з питань енергетичної безпеки, з політичних питань, прав людини і демократії, а також у засіданні Робочої групи з питань Білорусі
30.01.2019 11:58 Комітет протягом дев’ятої сесії розглядав контрольні питання, здійснював моніторинг стану виконання, практики правозастосування та ефективності прийнятих законів, опрацьовував звернення громадян, проводив прийом громадян
30.01.2019 10:58 Огляд головних тем «Голосу України» від 30 січня
29.01.2019 19:58 «Для того, щоб бути Президентом, треба мати хребет, треба мати розум і треба мати серце», - І.Геращенко на Форумі «Від Крут до Брюсселю»
29.01.2019 19:56 Постійна делегація Верховної Ради України 28-29 січня бере участь у засіданнях постійних комітетів та робочих груп ПА Євронест у Брюсселі
29.01.2019 15:58 "Щоб перемогти, прогнати ворога з усієї нашої землі, Україні сьогодні потрібна єдність. І досягти її – це наше з вами завдання. Це – наша пряма відповідальність!" - Андрій Парубій під час Форуму "Від Крут до Брюсселю" (повний текст виступу)
29.01.2019 14:58 Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування протягом десятої сесії планує провести низку круглих столів, семінарів та інших заходів
29.01.2019 13:58 Комітет протягом дев’ятої сесії Верховної Ради восьмого скликання розглянув 1039 листів і звернень
29.01.2019 13:56 Голова Верховної Ради України Андрій Парубій взяв участь в урочистій церемонії покладання квітів до Пам’ятного Хреста Героям Крут на площі Андрія Первозванного
29.01.2019 10:58 Огляд головних тем «Голосу України» від 29 січня
29.01.2019 10:56 «Запровадження «Азовського пакету» санкцій проти Росії є необхідною відповіддю міжнародної спільноти на злочин Росії в районі Керченської протоки», - Ірина Геращенко
Смотри другие свежие новости:
23.02.2019 12:53 На Херсонщині викритому СБУ на хабарі представнику військово-лікарської комісії оголошено про підозру
22.02.2019 16:53 На Дніпропетровщині СБУ блокувала розкрадання деревини лісового фонду держави на понад два мільйона гривень
22.02.2019 16:51 Викритому СБУ на хабарі посадовцю обласної ОДА оголошено про підозру
22.02.2019 16:38 Обвинувальний акт стосовно міністра інфраструктури скеровано до суду
22.02.2019 12:53 На Буковині СБУ викрила на збуті зброї військовослужбовця-контрактника
22.02.2019 12:51 На Одещині СБУ викрила на хабарах керівника райвідділу поліції
22.02.2019 10:53 На Одещині СБУ викрила на хабарах керівника райвідділу поліції
21.02.2019 18:53 На Чернігівщині СБУ блокувала діяльність міжрегіонального угруповання наркоділків (відео)
21.02.2019 18:51 СБУ блокувала схему незаконного заволодіння грошовими активами інвесторів – американської компанії «Tesla Motors Inc»
21.02.2019 16:53 У Харкові СБУ блокувала діяльність кримінального угруповання
21.02.2019 16:38 Затримано екс-посадовця «Укрзалізниці»
21.02.2019 15:38 Справа судді з Черкащини: матеріали відкрито
21.02.2019 14:53 СБУ викрила механізм протиправного впливу РФ на результати виборів – Віктор Кононенко
21.02.2019 10:53 На Донеччині СБУ затримала організаторку фейкового волевиявлення 2018 року
20.02.2019 20:53 Анонс!
20.02.2019 15:38 НАБУ знайшло прояви української корупції у 65 країнах світу
20.02.2019 11:53 На Харківщині СБУ викрила на хабарі прикордонника
20.02.2019 10:53 На Сумщині за матеріалами СБУ оголошено про підозру викритому на хабарах голові медико-соціальної експертної комісії
20.02.2019 10:51 СБУ блокувала масштабний механізм фінансування терористичної організації «ЛНР»
19.02.2019 18:53 СБУ викрила на хабарі посадовця банківської установи, що перебуває в стадії ліквідації
19.02.2019 18:38 НАБУ створює підстави для повернення держкомпаніям 4,77 млрд грн
19.02.2019 16:53 На Херсонщині за збут зброї засуджено військовослужбовця-контрактника
19.02.2019 16:51 В Одесі СБУ блокувала контрабанду психотропів із Африки
19.02.2019 16:49 На Волині СБУ викрила на хабарі посадовця райвідділу державної виконавчої служби
19.02.2019 14:53 На Донеччині СБУ блокувала міжнародний канал торгівлі людьми
19.02.2019 09:53 СБУ викрила на хабарах посадовця одеської митниці
18.02.2019 19:53 Анонс!
18.02.2019 15:38 У 48 справах від НАБУ і САП судовий розгляд не розпочато
18.02.2019 14:53 СБУ викрила екс-працівника наукової установи на спробі передати іноземній розвідці секретну інформацію
18.02.2019 11:53 На Київщині СБУ затримала на хабарі поліцейського
18.02.2019 11:38 «Газова справа»: обвинувальний акт стосовно народного депутата-організатора схеми скеровано до суду
18.02.2019 10:53 Анонс!
18.02.2019 10:51 На Харківщині СБУ блокувала мережу розповсюдження наркотиків
18.02.2019 09:53 На Київщині СБУ затримала на хабарі поліцейського
15.02.2019 18:53 У Черкасах СБУ попередила контрабанду предметів старовини до країни ЄС
15.02.2019 16:53 На Буковині СБУ блокувала діяльність нарколабораторії
15.02.2019 15:53 СБУ викрила діяльність етнічного угруповання, яке тероризувало мешканців Одеси
15.02.2019 15:51 На Кіровоградщині СБУ викрила на хабарі одного із керівників підрозділу Національної гвардії (відео)
15.02.2019 12:38 Розпорядження N15/17-р від 15 лютого 2019 року
15.02.2019 11:53 У Львові СБУ блокувала діяльність етнічного угруповання рекетирів