Авторизация
Авторизируйтесь
X
  • Email *
  • Пароль *
или зарегистрируйтесь
Важно
Координационный центр патриотических сил Новый Мариуполь
ЗАКОНОДАТЕЛЬСТВО УКРАИНЫ
Свежие новости
Просмотреть все свежие новости
04.01.2019 14:56

Комітет у закордонних справах протягом 2018 року опрацював 55 проектів законодавчих актів та провів понад 70 міжнародних зустрічей

  Про це йдеться у звіті про роботу Комітету у закордонних справах протягом 8 та 9 сесій Верховної Ради України восьмого скликання (лютий – грудень 2018 року).

Протягом звітного періоду у Комітеті проводилася активна законотворча діяльність та здійснювалося співробітництво з парламентами іноземних держав та міжнародними парламентськими організаціями.

         Загалом, було проведено 29 засідань Комітету, під час яких розглянуто 194 питання. На виконання доручень керівництва Верховної Ради протягом лютого-грудня Комітетом розглянуто 55 проектів законодавчих актів, з розгляду яких Комітет визначено головним, та рекомендовано до розгляду Верховною Радою. У Комітеті було розглянуто понад 1500 листів та звернень, а також проведено 4 конференції та близько 10 круглих столів.

23 листопада 2018 року відбулося засідання Верховної Ради, присвячене вшануванню пам’яті жертв Голодомору в Україні 1932-1933 років, у підготовці і проведенні якого взяв активну участь Комітет у закордонних справах як один із організаторів на доручення Голови Верховної Ради. Керуючись важливістю парламентської підтримки акції “Україна пам’ятає – світ визнає” та відповідно до розширення кола держав, парламенти яких визнали Голодомор геноцидом Українського народу, що, безумовно, підвищує рівень нетолерантності в суспільствах до злочинів тоталітарних режимів, Комітет сприяв участі у засіданні іноземних гостей – парламентаріїв, які були авторами та співавторами відповідних заяв, зокрема Р.Бешіги, Керівника групи дружби “Україна-Португалія” Парламенту Португалії, С.Левіна, Конгресмена США, Й.Лесіса, Заступника Голови Сейму Литви.

Основні напрями законопроектної роботи

1)    Надання згоди на обов’язковість міжнародних договорів

За результатами обговорення Комітетом були ухвалені позитивні рішення щодо необхідності ратифікації низки фінансових угод з міжнародними фінансовими інституціями, такими як ЄБРР і ЄІБ, які стосувалися надання коштів для здійснення в Україні інфраструктурних проектів – побудова та реконструкція автомобільних та залізничних шляхів, ліній електропередач, збільшення енергоефективності приміщень ВНЗ, та підтримано приєднання України до Метричної конвенції.

Комітет рекомендував Верховній Раді приєднатися до Конвенції про захист дітей та співробітництво з питань міждержавного усиновлення.

Також він рекомендував Парламенту ратифікувати ряд двосторонніх угод у різних галузях, наприклад з Молдовою щодо спільного контролю транспортних засобів та про реадмісію осіб; з США про податкові вимоги до іноземних рахунків FATCA; з Туреччиною про взаємне сприяння та захист інвестицій; із Швейцарією про здійснення оплачуваної діяльності особами, що супроводжують співробітників дипломатичних представництв, консульських установ та постійних представництв при міжнародній організації та про реадмісію осіб тощо.

2)    Дипломатична служба

Звичайно, велика увага приділялася забезпеченню ефективного функціонування Міністерства закордонних справ, яке захищає інтереси України на міжнародній арені. У цьому контексті, перш за все, слід згадати ґрунтовну і наполегливу роботу створеної в Комітеті робочої групи з підготовки до розгляду у другому читанні проекту Закону «Про дипломатичну службу». Підготовлений нею законопроект був прийнятий Верховною Радою, підписаний Президентом і набрав чинності 19 грудня 2018 року.

3)    Відсіч збройної агресії РФ

Ескалація ворожих дій Російської Федерації проти України, постійні порушення Росією чинних міжнародно-правових актів як багатосторонніх, так і двосторонніх, політичні репресії проти громадян України звичайно не залишалися поза увагою членів Комітету. Так, Комітетом були розглянуті проекти постанов про звернення до міжнародного співтовариства у зв’язку із незаконною підготовкою виборів Президента РФ на тимчасово окупованій частині території України – в АР Крим та Севастополі; про невизнання легітимності проведення таких виборів, їх результатів і правових наслідків; про звернення до керівних органів ОБСЄ та парламентів держав-учасниць ОБСЄ щодо міжнародного спостереження ОБСЄ на виборах Президента РФ 2018 року; про комплекс невідкладних заходів щодо практичної реалізації міжнародно-правової відповідальності Російської Федерації за збройну агресію проти України; про Заяву Верховної Ради у зв'язку із ситуацією, що склалася в Парламентській Асамблеї Ради Європи; про звернення до Організації Об’єднаних Націй, Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї ГУАМ, національних парламентів держав світу у зв’язку з черговим актом агресії Російської Федерації проти України, що мав місце 25.11.2018 в Азовському морі. 

4)    Захист прав людини

Окрема увага приділялася Комітетом питанням системного порушення Російською Федерацією прав людини. Так, на засіданнях Комітету розглядалися проекти звернень Верховної Ради до парламентів іноземних держав та парламентських асамблей міжнародних організацій щодо засудження політичних репресій РФ проти громадян України, винесення їм протиправних вироків російськими судами, а також щодо звільнення політичних в’язнів; про комплекс невідкладних заходів з практичної реалізації міжнародно-правової відповідальності РФ за збройну агресію проти України; про заяву Верховної Ради до норвезького Нобелівського комітету щодо висунення кандидатури Олега Сенцова на здобуття Нобелівської премії миру.

5)    Енергетична безпека

Комітетом постійно трималася на контролі проблематика енергетичної безпеки нашої держави. Так неодноразово на засіданнях Комітету та під час круглих столів розглядалися питання запобігання побудові газогону «Північний потік-2», під час яких заслуховувалися думки різних експертів, представників міністерств і відомств України та громадських організацій. За результатами таких дискусій члени Комітету одностайно висловились за ухвалення Верховною Радою Звернення до міжнародного співтовариства щодо неприпустимості будівництва газопроводу «Північний потік-2» та встановлення монополії РФ на газових ринках світу.

6)    Проблемні питання українсько-польських відносин

Неодноразово члени Комітету обговорювали на засіданнях питання українсько-польських відносин, розглядаючи проекти постанов про звернення до польського парламенту, заяви у зв’язку з ухваленням польськими колегами законодавчих актів історичної спрямованості, що напряму стосуються України, наприклад про зміни до закону про Інститут національної пам’яті – Комісію з розслідування злочинів проти польського народу та інших.

7)    Протидія втручанню у виборчі процеси в Україні з боку РФ

6 листопада 2018 року за ініціативи голови Комітету відбувся круглий стіл на тему: «Втручання РФ в українські вибори як елемент гібридної війни. Протидія російській агресії». Ключовими питаннями обговорення під час круглого столу стали – забезпечення інформаційної та кібербезпеки до та під час виборчого процесу, заходи з боку влади з попередження зовнішнього втручання у виборчий процес, забезпечення діалогу між громадянським суспільством, державними органами влади, ІТ-сектором, медіа та бізнесом.

Всі згадані проекти звернень, за результатами опрацювання на засіданнях Комітету та за його рекомендацією, були ухвалені Верховною Радою.

Актуальні питання міжнародних багатосторонніх та двосторонніх відносин

Комітет неодноразово звертав увагу на розвиток відносин Україна-НАТО, особливо у контексті дій офіційного Будапешта із блокування роботи двосторонніх робочих органів.

Вважаючи забезпечення безпеки України одним із пріоритетів діяльності Держави, Комітет затвердив Рекомендації за результатами спільних з комітетами з питань національної безпеки і оборони та європейської інтеграції слухань, присвячених шляхам наближення України до членства в НАТО, виконанню Річної національної програми під егідою Комісії Україна-НАТО та Стратегічного оборонного бюлетеня України.

Члени Комітету заслуховували і обговорювали важливі доповіді та інформаційні повідомлення міністерств і відомств України з актуальних питань порядку денного відносин України з міжнародними організаціями, як, наприклад:

-         про діяльність правоохоронних органів з інформування ЄС та інших міжнародних партнерів стосовно кримінального переслідування колишніх українських високопосадовців;

-         про діяльність Генеральної прокуратури України у питаннях співпраці з Міжнародним кримінальним судом, про необхідність гармонізації українського кримінального законодавства з положеннями міжнародного права;

-         про реалізацію Міжнародними республіканським інститутом (IRI) та Національним демократичним інститутом (NDI) в Україні проектів міжнародної технічної допомоги;

-         про заходи щодо підвищення ефективності роботи Національного культурного центру України в Москві;

-         про стан справ з експортом української металопродукції до США;

-         про належне забезпечення юридичного супроводу судових міжнародних позовів України проти РФ з метою захисту національних інтересів України. Зокрема, в результаті ініціативи членів Комітету щодо створення органу з підготовки консолідованої претензії РФ було створено Міжвідомчу комісію з питань узагальнення правової позиції держави у питанні відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації та підготовки консолідованої претензії України до Російської Федерації щодо реалізації її міжнародно-правової відповідальності за збройну агресію проти України;

-         про актуальні питання, перспективи і пріоритети діяльності новоствореного «Українського інституту»;

-         про ситуацію в Азовському морі та Керченській протоці, тощо.

Комітет заслуховував звіти народних депутатів України про роботу, проведену під час закордонних відряджень, пропозиції щодо реагування Верховної Ради та Комітету на міжнародні події, заяви і звернення іноземних парламентів, виходячи з реалій сьогодення визначав пріоритети міжпарламентської співпраці Верховної Ради України на 2018 рік.

Комітетом вівся постійний моніторинг питання інвентаризації двосторонніх угод України з Російською Федерацією. Члени Комітету неодноразово заслуховували інформацію МЗС України та представників інших міністерств і відомств України з питань:

 - припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і РФ, Закон України про припинення якого було прийнято Верховною Радою 6 грудня 2018 року;

 - інвентаризації договірно-правової бази з РФ у контексті дій Росії в акваторії Азовського моря і Керченської протоки, яка потребує подальшого перегляду та контролю у зв’язку із систематичними агресивними діями РФ у цьому регіоні.

Комітетом окремо був заслуханий звіт Міністра закордонних справ щодо результатів виконання програми діяльності Кабінету Міністрів у 2018 році.

Під час восьмої та дев’ятої сесій Верховної Ради у Комітеті проводилися зустрічі із новопризначеними послами України, які перед від’їздом до країни перебування обговорювали з народними депутатами проблемні питання розвитку двосторонніх відносин із цими країнами, зокрема послами України у Казахстані, Данії, Алжирі, ПАР, Естонії, Кенії та іншими.

Неодноразово на засіданнях Комітету порушувалось питання про пріоритети міжпарламентської співпраці Верховної Ради на 2018 рік з огляду на реалії та виклики сьогодення. Враховуючи пропозиції Міністерства закордонних справ Комітетом були визначені пріоритетні напрямки міжпарламентської співпраці Верховної Ради України у 2018 році з: Іспанією, Туреччиною, Великобританією, Румунією, Нідерландами, Францією та Німеччиною. Також членами Комітету була заслухана інформація та розглянуті листи керівників депутатських груп з міжпарламентських зв’язків із зарубіжними країнами щодо обміну візитами між групами дружби з метою інтенсифікації двосторонніх відносин на парламентському рівні представників груп дружби парламентів таких країн, як: Італія, Марокко, Чехія, Греція, Бельгія, Перу, Іран та Корея.

Міжпарламентська співпраця

Комітет проводив активну розбудову організаційної структури двостороннього міжпарламентського співробітництва. За вказаний період утворено три депутатських групи з міжпарламентських зв‘язків з парламентами іноземних держав – Східної Республіки Уругвай, Республіки Парагвай та Об’єднаної Республіки Танзанія, Ісламської Республіки Пакистан. На сьогоднішній день функціонують 94 такі групи.  

В рамках міжпарламентського обміну відбулися візити в Україну делегацій комітетів іноземних парламентів, які опікуються питаннями зовнішніх зносин, зокрема Австралії, Албанії, Данії, Лівану, Сполучених Штатів Америки, Фінляндії, Німеччини, Естонії, Туреччини, Об’єднаних Арабських Еміратів, Великобританії та ін.

У звітний період було проведено понад 70 зустрічей керівництва Комітету з іноземними парламентськими делегаціями, послами, представниками різних зарубіжних інституцій. Під час зустрічей обговорювалися перспективи співпраці, спрямованої на підтримку розвитку співробітництва на економічному, фінансовому та політичному рівнях, а також питання створення та діяльності депутатських груп Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з відповідними країнами. Окрім того були проведені зустрічі з послами іноземних держав та керівниками місій міжнародних організацій, акредитованих в Україні (Надзвичайним і Повноважним Послом Данії в Україні Р.Медсеном, Надзвичайним і Повноважним Послом Австралії в Україні М.О’рурк, Надзвичайним та Повноважним Послом Чеської Республіки в Україні Р.Матулою, Надзвичайним та Повноважним Послом Королівства Іспанії в Україні С.Мартін, Надзвичайним і Повноважним Послом Об?єднаних Арабських Еміратів в Україні С.Аль-Каабі, Головою Представництва НАТО в Україні А.Вінніковим).

         Відбувся візит делегації Комітету та депутатської групи дружби до Королівства Нідерландів. Голова Комітету здійснила 15 робочих та офіційних візитів у складі різних делегацій (у тому числі урядових), зокрема до:

·        Литовської Республіки (м.Вільнюс);

·        Республіки Молдова (м.Кишинів) - з метою участі в Міжпарламентській конференції «Грузія, Молдова і Україна: Східне партнерство та сучасні виклики безпеки»; 

·        Королівства Бельгія (м.Брюссель);

·        Грузії (м.Тбілісі) - з метою участі в урочистих заходах з нагоди 100-річчя Першої Демократичної Республіки Грузії;

·        Естонської Республіки (м.Талінн) - з метою участі в 12-й щорічній конференції Леннарт Мері, присвяченій обговоренню актуальних питань світової політики;

·        Королівства Данія (м.Копенгаген) у складі урядової делегації - з метою участі в Другій міжнародній конференції з питань реформ в Україні;

·        Королівства Бельгія (м.Брюссель), де в цей час проходили саміт Україна-ЄС та саміт НАТО;

·        США (м.Вашингтон) – участь у заході високого рівня за сприяння Атлантичної Ради, присвяченому втручанню Російської Федерації у проведення президентських виборів у США;

·        Італійської Республіки (м.Рим) - участь у конференції з питань реформ та проведення зустрічей з італійськими парламентарями та представниками МЗС;

·        Грузії (м.Тбілісі) у складі офіційної делегації на чолі з Головою Верховної Ради;

·        Варшавському безпековому форумі 2018;

·        Berlin foreign policy forum 2018;

·        Королівства Бельгія (м.Брюссель) у складі офіційної делегації на чолі з Головою Верховної Ради.

Серед вказаних заходів слід відзначити участь голови Комітету у Другій міжнародній конференції з питань реформ в Україні, яка відбулася 27 червня 2018 року в м.Копенгаген (Королівство Данія) у складі урядової делегації на чолі з Прем’єр –міністром України В.Гройсманом. У Конференції також взяли участь міністри закордонних справ із багатьох країн світу, у тому числі, Х.Фріланд (Канада), Державний секретар у закордонних справах та справах Співдружності Сполученого Королівства Б.Джонсон, Верховний представник Європейського Cоюзу у закордонних справах та політики безпеки, Віце-президент Європейської Комісії Ф.Могеріні, заступник Державного секретаря США Дж.Салліван. Учасники конференції обговорили конкретні досягнення України в реформуванні системи державного управління, урядування, енергетиці, освіті, медицині тощо. Європейські партнери поінформували учасників про допомогу, що надає ЄС Україні в реалізації реформ.

Серед інших важливих напрямів діяльності Комітету у першому півріччі 2018 року була робота зі створення Тристоронньої Міжпарламентської асамблеї Україна-Грузія-Молдова. 2 березня 2018 р. голова Комітету Г.Гопко відвідала Молдову у складі української парламентської делегації на чолі з Головою Верховної Ради А. Парубієм з метою участі у парламентській конференції “Грузія, Молдова та Україна: Східне партнерство та поточні виклики безпеки”.

Друга Міжпарламентська конференція Грузії, Молдови та України “Грузія, Молдова та Україна: посилення міжпарламентської складової регіональної та безпекової співпраці, розвиток взаємодії з ЄС та НАТО” відбулася 8-9 червня 2018 р. у м. Києві. Її підготовку та організацію курував Комітет. Керівництво та члени Комітету брали активну участь у панельних дискусіях та інших заходах конференції. За її результатами голови парламентів України, Грузії та Молдови підписали Спільну заяву про наміри створити Тристоронньою міжпарламентську асамблею. Тож Комітет розпочав роботу із формування української частини Асамблеї. Зокрема, він опрацював та узгодив з молдовською та грузинською сторонами статутні документи, а також рекомендував Голові Верховної Ради затвердити склад української частини Міжпарламентської асамблеї, яка взяла участь в установчих зборах Асамблеї 5-6 жовтня 2018 року у м.Тбілісі.

Зазначеній активній міжпарламентській співпраці протягом звітного періоду сприяли регулярні контакти Комітету та його секретаріату з відповідними структурними підрозділами МЗС України з метою координації дій з питань забезпечення взаємодії Верховної Ради України з парламентами зарубіжних країн та міжнародними організаціями, в яких функціонує парламентський вимір.

Верховна Рада України

Количество комментариев 0

Для добавления комментария пожалуйста авторизируйтесь или зарегистрируйтесь.

Смотри также другие новости из раздела Политика Политика в Украине
01.02.2019 08:58 Відбудеться відкриття десятої сесії Верховної Ради України восьмого скликання
31.01.2019 18:58 На особистих прийомах у Верховній Раді України під час роботи дев’ятої сесії Верховної Ради України восьмого скликання побували понад 500 громадян
31.01.2019 17:58 Голова Комітету у закордонних справах Г.Гопко провела зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Угорщини в Україні І.Ійдярто
31.01.2019 14:58 Відбулося засідання робочої групи з підготовки проекту закону України про парламентську службу
31.01.2019 13:58 Комітет з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення провів робочу нараду з метою вивчення та аналізу бюджету Пенсійного фонду України на 2019 рік
31.01.2019 13:56 Графік особистого прийому громадян головами комітетів, головами депутатських фракцій (депутатських груп) у Верховній Раді України під час роботи десятої сесії Верховної Ради України восьмого скликання
31.01.2019 12:58 Про звернення громадян до Верховної Ради України та органів місцевого самоврядування у 2018 році
31.01.2019 11:58 Комітет з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства протягом дев’ятої сесії розглянув 59 питань
31.01.2019 09:58 Огляд головних тем «Голосу України» від 31 січня
30.01.2019 18:58 Комітет впродовж дев’ятої сесії опрацював 1800 листів і звернень громадян
30.01.2019 17:58 Програма USAID РАДА провела Міжнародну парламентську координаційну зустріч з технічної допомоги на тему: «Підсумки дев’ятої сесії роботи парламенту та очікування на наступну сесію» (відео)
30.01.2019 16:58 Голова Комітету з прав людини Г.Немиря взяв участь у зустрічі Національної платформи на тему: «Політика соціальної згуртованості в рік виборів: виклики і ризики для національної єдності та побудови миру на Сході України»»
30.01.2019 15:58 Голова Комітету у закордонних справах Ганна Гопко провела зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Марокко в Україні Фауз Ель Ашабі
30.01.2019 14:58 Делегація України в ПА Євронест взяла участь у засіданнях комітетів з питань енергетичної безпеки, з політичних питань, прав людини і демократії, а також у засіданні Робочої групи з питань Білорусі
30.01.2019 11:58 Комітет протягом дев’ятої сесії розглядав контрольні питання, здійснював моніторинг стану виконання, практики правозастосування та ефективності прийнятих законів, опрацьовував звернення громадян, проводив прийом громадян
30.01.2019 10:58 Огляд головних тем «Голосу України» від 30 січня
29.01.2019 19:58 «Для того, щоб бути Президентом, треба мати хребет, треба мати розум і треба мати серце», - І.Геращенко на Форумі «Від Крут до Брюсселю»
29.01.2019 19:56 Постійна делегація Верховної Ради України 28-29 січня бере участь у засіданнях постійних комітетів та робочих груп ПА Євронест у Брюсселі
29.01.2019 15:58 "Щоб перемогти, прогнати ворога з усієї нашої землі, Україні сьогодні потрібна єдність. І досягти її – це наше з вами завдання. Це – наша пряма відповідальність!" - Андрій Парубій під час Форуму "Від Крут до Брюсселю" (повний текст виступу)
29.01.2019 14:58 Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування протягом десятої сесії планує провести низку круглих столів, семінарів та інших заходів
29.01.2019 13:58 Комітет протягом дев’ятої сесії Верховної Ради восьмого скликання розглянув 1039 листів і звернень
29.01.2019 13:56 Голова Верховної Ради України Андрій Парубій взяв участь в урочистій церемонії покладання квітів до Пам’ятного Хреста Героям Крут на площі Андрія Первозванного
29.01.2019 10:58 Огляд головних тем «Голосу України» від 29 січня
29.01.2019 10:56 «Запровадження «Азовського пакету» санкцій проти Росії є необхідною відповіддю міжнародної спільноти на злочин Росії в районі Керченської протоки», - Ірина Геращенко
Смотри другие свежие новости:
23.02.2019 12:53 На Херсонщині викритому СБУ на хабарі представнику військово-лікарської комісії оголошено про підозру
22.02.2019 16:53 На Дніпропетровщині СБУ блокувала розкрадання деревини лісового фонду держави на понад два мільйона гривень
22.02.2019 16:51 Викритому СБУ на хабарі посадовцю обласної ОДА оголошено про підозру
22.02.2019 16:38 Обвинувальний акт стосовно міністра інфраструктури скеровано до суду
22.02.2019 12:53 На Буковині СБУ викрила на збуті зброї військовослужбовця-контрактника
22.02.2019 12:51 На Одещині СБУ викрила на хабарах керівника райвідділу поліції
22.02.2019 10:53 На Одещині СБУ викрила на хабарах керівника райвідділу поліції
21.02.2019 18:53 На Чернігівщині СБУ блокувала діяльність міжрегіонального угруповання наркоділків (відео)
21.02.2019 18:51 СБУ блокувала схему незаконного заволодіння грошовими активами інвесторів – американської компанії «Tesla Motors Inc»
21.02.2019 16:53 У Харкові СБУ блокувала діяльність кримінального угруповання
21.02.2019 16:38 Затримано екс-посадовця «Укрзалізниці»
21.02.2019 15:38 Справа судді з Черкащини: матеріали відкрито
21.02.2019 14:53 СБУ викрила механізм протиправного впливу РФ на результати виборів – Віктор Кононенко
21.02.2019 10:53 На Донеччині СБУ затримала організаторку фейкового волевиявлення 2018 року
20.02.2019 20:53 Анонс!
20.02.2019 15:38 НАБУ знайшло прояви української корупції у 65 країнах світу
20.02.2019 11:53 На Харківщині СБУ викрила на хабарі прикордонника
20.02.2019 10:53 На Сумщині за матеріалами СБУ оголошено про підозру викритому на хабарах голові медико-соціальної експертної комісії
20.02.2019 10:51 СБУ блокувала масштабний механізм фінансування терористичної організації «ЛНР»
19.02.2019 18:53 СБУ викрила на хабарі посадовця банківської установи, що перебуває в стадії ліквідації
19.02.2019 18:38 НАБУ створює підстави для повернення держкомпаніям 4,77 млрд грн
19.02.2019 16:53 На Херсонщині за збут зброї засуджено військовослужбовця-контрактника
19.02.2019 16:51 В Одесі СБУ блокувала контрабанду психотропів із Африки
19.02.2019 16:49 На Волині СБУ викрила на хабарі посадовця райвідділу державної виконавчої служби
19.02.2019 14:53 На Донеччині СБУ блокувала міжнародний канал торгівлі людьми
19.02.2019 09:53 СБУ викрила на хабарах посадовця одеської митниці
18.02.2019 19:53 Анонс!
18.02.2019 15:38 У 48 справах від НАБУ і САП судовий розгляд не розпочато
18.02.2019 14:53 СБУ викрила екс-працівника наукової установи на спробі передати іноземній розвідці секретну інформацію
18.02.2019 11:53 На Київщині СБУ затримала на хабарі поліцейського
18.02.2019 11:38 «Газова справа»: обвинувальний акт стосовно народного депутата-організатора схеми скеровано до суду
18.02.2019 10:53 Анонс!
18.02.2019 10:51 На Харківщині СБУ блокувала мережу розповсюдження наркотиків
18.02.2019 09:53 На Київщині СБУ затримала на хабарі поліцейського
15.02.2019 18:53 У Черкасах СБУ попередила контрабанду предметів старовини до країни ЄС
15.02.2019 16:53 На Буковині СБУ блокувала діяльність нарколабораторії
15.02.2019 15:53 СБУ викрила діяльність етнічного угруповання, яке тероризувало мешканців Одеси
15.02.2019 15:51 На Кіровоградщині СБУ викрила на хабарі одного із керівників підрозділу Національної гвардії (відео)
15.02.2019 12:38 Розпорядження N15/17-р від 15 лютого 2019 року
15.02.2019 11:53 У Львові СБУ блокувала діяльність етнічного угруповання рекетирів